SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne dragodan
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
200495
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoeht banesa me qira ne lagjen Arberia te kompleksi Duminca Group, Villat mbrapa GjIrafes.
Eshte ne monitorim 24/7 te kamerva dhe ka roje indviduale qe patrullojnë ne afersi te objektit. Hymja qendron gjithëmone e kyqur.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhomë gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIK Prishtinë.

Tel. ☎📞 045 539 511/ 045 677 134
Viber: ☎📞 +38345539511/ +38345677134
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »