SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË ekskluzive në Arbëri - ish Dragodan
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '20
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
200499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA ekskluzive me Qira në Qendër të Pandora Tower në fillim të Arbërisë - ish Dragodan (Pandora Tower është objekt qe ka sigurinë me të lartë, dhe i ofron të gjitha shërbimet 24h) rruga Zagrebi, Bajram Curri. Kati i 6. Sipërfaqja (120m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor ekskluziv (pamje - ndriçim të mirë)

- Kuzhinë me Trepezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Depo

- Banjo

- Ballkon

E kompletuar me të gjitha mobilet Komode, ngrohje Qëndrore me rrymë, air conditioner, ashënsor, sigurim të hyrja, mirëmbajtje, interfon, parking.

- Çmimi 500 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »