SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PENT HOUSE banesë, 330m2 me qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PENT HOUSE banesë, 330m2 me qira në lagjen Arbëria.
Banesa gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan) në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 230m2 banim si dhe 100m2 Terasë me pamje shumë të bukur kah qyteti, është tërësisht e mobiluar EKSTRA, ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e VIII-të.
Banesa gjithashtu ka edhe sistemin e klimatizimit si dhe ventilimit në çdo dhomë, e që mund të kontrollohet për secilën dhomë veçantë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me dy ambiente;
3 Dhoma gjumi (2 master bedroom);
1 Dhomë pune;
1 Kuzhinë me tryezari;
3 Banjo (2 në master bedroom);
2 Ballkona;
1 Terasë 100m2 (me jakuzzi);
1 Shpajz;
1 WC;
1 Garazhë;

ID: T00131

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »