SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 49m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€58,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '19
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
200503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Lagjen e Spitalit afër Pozhegu Brothers, në objektin e ndërtuar nga kompania “Muratori”.
Lokali gjendet në katin përdhesë dhe ka 1 Hapsirë Pune (mund të bëhen 2 apo ma shumë hapsira) dhe një WC. Lokali ka hymje në të dy anët (para dhe pas objektit) si dhe ofrohet mundësia të shitet bashkë me lokalin ngjitur i cili ka 41m2 dhe mund të bashkohen në total prej 90m2.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »