SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Banesa Moderne në Sofali
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
200505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në njërën nga lagjet më të mira të kryeqytetit,pikërisht në Lagjen Sofalia afër AUK- IT ,dhe parkut te Gërmisë.Banesa është pjesë i një kompleksi modern dhe luksoz ndërtimor ,i cili eshte vetëm 3 kate dhe posedon parking dhe gjelbërim më se të mjaftueshëm.Ky objekt është ndërtuar tash në kohën e fundit,dhe është e mobiluar në tërësi me mobile ende të papërdorura.Banesa është në katin e 1-rë dhe ka një siperfaqe prej 77m2,dhe ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Kuzhina me Tryezari
Dy Dhoma Gjumi
Koridori
Një Banjo dhe
Një Ballkon me një pamje magjepëse

Çmimi : 400 € (Shpenzimet komunale nuk janë të përfshirë).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »