SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE GJILAN (KODI; 672/18
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
200520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
)

-Agjensioni JETI sh.p.k ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan , afer banesave te socialit.
Shtepia eshte “B P+2 “dhe ka gjithsej 2.5 ari se bashku me oborr.
Shtepia ka kete renditje;
Podrum, Garazhe + 3 dhoma
Kati 1; 3 dhoma te gjumit , salon-kuzhine , banjo dhe ballkon nga dy anet e shtepise.
Kati 2; 3 dhoma te gjumit , 1 sallon I madhe , dhe banjo.
Kati 3 ; (nuk eshte I rregulluar per banim).

Shtepia nuk eshte e lyer nga jasht , e rregulluar ne vitin 1990.
Shtepia ka fjete poseduese dhe I gjithe dokumentacioni eshte I rregullt.
Pranojme kompenzim 2 banesa (shtojme te holla).

Cmimi per kete shtepi eshte 80.000 euro , I diskutueshem.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »