SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Aktash te OSCE - 400 euro
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '19
ID e produktit :
200521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira Aktash afer OSCE, ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz
Garazhd

Qmimi: 400 euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »