SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani_nxemje me Termokos
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, afer Bill Clinton, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-re, ka nxemje qendrore me Termokos, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393- 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »