SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Arberi 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia afer komunes se re.Banesa eshte ne teresi e mobiluar, kati i 6-te dhe me lift funksional. Banesa eshte 75m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi eshte 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393- 777
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
044393777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »