SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 200m2 me qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 200m2 me qira në lagjen Arbëria
Banesa gjendet afër Restaurant Amadeus, është në katin e III-të, ka pamje nga qyteti, ujë 24/7 si dhe ngrohja qëndrore është me naftë (gjithashtu ka mundësi të lëshohet edhe i tërë objekti me qira prej 1000m2).
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
3 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
2 Banjo;
1 Terasë me pamje kah qyteti;
1 Koridor;
1 Garazhë (e siguruar mire, dyer automatike dhe qasje drejt në banesë nga garazha);

ID: T00241

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estat
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »