SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 150m2 me qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
200530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 150m2 me qira në lagjen Arbëria
Banesa gjendet afër Restaurant Amadeus, është në katin e IV-të, ka pamje nga qyteti, ujë 24/7, ngrohja qëndrore me rrymë, siguri e lartë, vend I qetë pë banim.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
3 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Terasë me pamje kah qyteti;
1 Koridor;
1 Garazhë (e siguruar mire, dyer automatike dhe qasje drejt në banesë nga garazha);

Shtëpia ka një terasë të madhe të përbashkët në të cilën ka një grill, një fontanë si dhe hapësirë të mjaftueshme për shfrytëzim.

ID: T00265

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »