SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 58m2 ne shtije ne lagjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€68,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
200536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 58m2 ne shtije ne lagjen Dardania te Bast Trade.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (nuk posedon ashensor) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Podrum

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »