SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Bregun e diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
200541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne breg te diellit te banesat e kuqe afer ambullantes kati i katert.
eshte e mobiluar dhe rinovuar ka edhe maqin larese qmimi 230 euro sipas marrveshjes Banesa i posedon te gjitha kushtet ju mirepresim

Banesa posedon:
-Sallon, kuzhin me trepezari te madhe
-Dhome gjumi
-Ballkon banjo koridor

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 539 511
Viber: +38345539511
+38345677134

GaB
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »