SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 54m2 ne shitje te Qafa !DELTA
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
200558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 54m2 ne shitje te "Qafa" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me pamje te bukur nga qyteti
Banesa ndodhet ne katin e 10-te te banimit me ashensor funksional, ndertim i vjeter por shume funksionale dhe me renditje te organizuar mire
Banesa ka kete strukture:
- Dhome ndeje
- Dhome fjetje
- Kuzhine
- Banjo
- Terrase
Eshte renovuar se fundi dhe mobiluar, ka flete poseduese qe perkthehet menjehere
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »