SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
200560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" ne nje zone mjaft te favorshme tek banesat tre kateshe
Ka afer shkollen ambullanten dhe te gjitha sherbimet e tjera te nevojshme, ndersa ndodhet ne katin e trete ( pa ashensor), me ket renditje:
- Dhome ndeje
- Dhome fjetje
- Kuzhine
- Banjo
- Terrase

Posedon dokumentacion te rregullt dhe te gatshem per perkthim tek pronari i ri, ndricim gjate tere kohes, ngrohje me termokos, klime
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »