SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 59m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
200562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 59m2 ne shitje ne Mati 1 (ne rendin e dyte te Rr.B).
Banesa ndodhet ne katin e V-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Banesa shitet e mobiluar dhe ka nje pamje tejet te mire nga brenda ashtu edhe nga jasht objektit.
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Bruti
Prishtinë
043302132
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »