SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne Veternik !BRUTI
Çmimi :
€69,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
200565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne Veternik (perball Albi Mallit) ndertues EXDC.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
Banesa eshte e rregulluar mire dhe shitet e mobiluar.
Për më shume detaje na kontaktoni ne numrin:
(+383)49/302/132 (viber)
Për të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë te Facebook-ut "Agjencioni Për Patundshmëri Bruti"
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Bruti
Prishtinë
043302132
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »