SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera ne sante 250euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
1 sallon
1 dhomë gjumi
1 kuzhinë
1 banjo
Banesa gjendet ne sante 250euro kati i parë
leshohet dhe per studenta
Nxemje: me Termokos

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
selami.murturi@gmail.com
+383 (45) 57 88 47
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »