SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen dy banesa 73m2 dhe 62m2 ne shitje ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
200578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy banesa 73m2 dhe 62m2 ne shitje ne "Veternik" ne kompleksin EXDC ne nje zone mjaft te mire
Banesat jane te mobiluara dhe organizuara ne menyre komode/ luksoze
Ndodhen ne katin e trete me ashensor funksional gjate tere kohes, ndersa kan ket renditje:
- Dhome ndeje me hapesire te madhe
- Kuzhine
- Banjo
- Terrase
Te gjitha hapesirat jane me siperfaqe te mire dhe te shfrytezueshme mjaft mire, kompleksi posedon leje ndertimore dhe matje teknike nder me te paktat ne Prishtine, Termokos, bartje e menjehershme te pronari i ri
Çmimi banesa 73m2
72 000€
Çmimi banesa 62m2
53 000€
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »