SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 54m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
200584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 54m2 me qira ne "Arberi" ne nje zone mjaft te pershtatshme ku keni gjithcka qe ju nevojitet afer Meridian Express
Banesa ndodhet ne katin e katert me ashensor funksional me kartele, ndersa ka kete renditje
- Dhome ndeje me kuzhine
- Dhome fjetje
- Banjo
- Terrase

Eshte totalisht e mobiluar dhe organizuar ne menyre mjaft te mire, ngrohje qendrore me rryme ( pritet te lidhet me Termokos) e favorshme per ndonje cift me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »