SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mati 1 Kompleksi Royal
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
200594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne lagjen Mati 1,Rr. Muharrem Fejza.
Ndertues Premium Construction.
Prapa banesave te Royalit.
Banesa posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite dhe kuzhine
-Banjo,ballkon
-Garazhe.
Nxemje qendrore,uje 24 ore.
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.
Kati VI.

Çmimi: 400€/muaj (Garazhda + 50€).

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »