SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 76m2 ne shitje ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
200605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 76m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" saktesisht ne kompleksin Royal City
Kompleksi shquhet per nje organizim te mire te renditjes, ndrcim gjate tere kohes, ngrohje qendrore me Termokos, si dhe leje ndertimore ( bartje direkte te pronari i ri)
Banesa ndodhet ne katin perdhes te banimit, ndersa ka ket ndarje strukturore:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Terrase (hyrje dalje nga te gjitha dhomat)

Banesa posedon edhe nje depo te perfshire ne cmim te shitjes te baneses, garazhda nen-objekt vjen me cmim te vecante nga cmimi i baneses
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »