SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 89m2 ne shitje ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
200608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 89m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" ne nje zone mjaft te favorshme dhe te mire jetese saktesisht ne kompleksin Royal City
Banesa ndodhet ne katin e tete te banimit dhe ka dy ashensor funksional gjat tere kohes
Banesa ka kete ndarje strukturore:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Terrase ( me hyrje dalje nga te gjitha dhomat)

Vlen te ceket se kompleksi ka ndricim gjate tere kohes ndersa orientimin e ka nga Super Viva, shquhet per ndertim me cilesi te larte dhe izolim te kualititetit te fundit, ka leje ndertimore (bartje te menjehershme tek pronari i ri) ngrohje qendrore me Termokos
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »