SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Objekti te Muhaxheret, afer Hotel Afa 350m²
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
200627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira Objekti ne lagjen e Muhaxhereve, ngjitur me Hotel Afa. Objekti ka siperfaqe prej 350m² dhe 270m² hapesire per parking. Posedon 3 wc-ja, 2 bunara tu ujit. Mund te shfrytezohet si depo, zyre apo tjeter.

Kodi B579

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com

Gjendemi te 4llullat.
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »