SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal - Zyre 100m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '19
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
200628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Qendër afër Sami Frashërit.
Lokaki ndodhet në katin e 1-rë dhe ka një Hapsirë të Madhe pune dhe 1 WC. Gjithashtu lokali ka ndricim të mjaftueshëm dhe posedon kondicioner.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: Call Center, Zyre IT, Ordinancë etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »