SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira te tre sheshirat (Perandori Justinian) ne qender
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne lagjen Perandori Justinian kati i pare banesa eshte e renovuar dhe ka termokos.
Posedon:
>Sallon
>Kuzhine
>Dhome Gjumi
>Banjo
>Koridor
>Ballkon
>Ngrohje me termokos
Cmimi 350 euro
Kodi A00239

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 (Viber & Whatsapp)
Agjensioni.HomeLink@gmail.com
Gjindemi në qendër përballë Xhamisë 4 Llullat.
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »