SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
urgjent shitet banesa
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '13
ID e produktit :
20064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENT ...shesim banesen 125m2 neto,ndertim i ri,qmimi 45000 E,banesa gjendet ne rrugen per Grmi,mbi Fakultetin e Aukut,pamjen kah Grmija,banesa ka nje pamje shume te mire,eshte vend i qete dhe me ajr shume te pastert,banesa eshte ne katin e dyte,..
info ne tel 049556750
me rrespekt Mema
Informata rreth publikuesit
mehreme
Prishtinë
049268937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »