SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 95m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
200655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 95m2 me qira ne "Arberi" ne nje zone mjaft te favorshme ne hyrje te lagjes
Banesa ndodhet ne katin e shtate me ashensor funksional gjate tere kohes, ndersa ka kete renditje:
- Dhome ndeje
- 2 Dhoma fjetje
- Kuzhine
- Banjo
- Depo
- Terrase me pamje te bukur te qytetit te Prishtines

Banesa ka rryme dhe uje pa nderprere, sigurim te hyrja e objektit, dhe parking per veture, e mobiluar me stil dhe shije
Ka qene e banuar me heret me nderkombetare dhe eshte e favorshme
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »