SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 138m2 ne shitje ne Bregun e Diellit 2 !DELTA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
138 m²
ID e produktit :
200657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 138m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit 2" ne nje zone te favorshme banimi, afer shkolles fillore Iliria si dhe kopshtit te femijeve (banesat e bardha)
Banesa ndodhet ne katin e peste (pa ashensor) ndersa ka te shtrir siperfaqen ne dy nivele (kate)
Me kete ndarje strukturore:
Kati i pare- Dhome ndeje, Dhome fjetje, Kuzhine, Banjo, Depo dhe Terrase
Kati i dyte- 3 Dhoma fjetje, Depo, Banjo dhe Terrase, eshte e renovuar dhe mobiluar ne gjendje te gatshme
Ka dokumentacion te rregullt qe perkthehet menjehere te pronari i ri, siperfaqja e llogaritur netto
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »