SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 50m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
200659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokal 50m2 me qira ne "Pejton" afer Che Bistros ne nje zone mjaft te favorshme dhe te qarkullueshme afer rruges kryesore
Lokali ndodhet ne perdhese dhe ofron prespektive te mire per zhvillimin e shume veprimtarive te ndryshme
E favorshme sidomos per barnatore, mikro banke, eshte e renovuar totalisht se fundi posedon edhe nje nyje sanitare
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »