SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 68m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
200661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 68m2 me qira ne "Kalabri" ne nje zone mjaft te favorshme tek kompleksi Llesna
Eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim, ndersa ka kete ndarje strukturore:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 2 Dhoma fjetje
- Banjo
- Terrase

E favorshme per familjare me qendrim afatgjate, depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »