SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera në dragodan 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
200662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
1 kuzhinë me sallon
2 dhoma gjumi
1 banjo
dhe kopshtin
Banesa gjendet ne dragodan ne katin përdhes me nxemje qendrore 200 euro
preferohet per familjar ose nderkombetarë

Gjindemi ne ULPIANË afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
selami.murturi@gmail.com
+383(45) 57 88 47
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »