SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 50m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
200663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 50m2 me qira ne "Ulpiane" ne nje zone te favorshme afer Restorant Simfonia ose caffebar c7
Banesa ndodhet ne katin e trete (pa ashensor) ndersa ka ket ndarje strukturore:
- 2 Dhoma fjetje
- Kuzhine
- Banjo
- Terrase

Objekti ka jashte hapesires se baneses vend per parking te veturave dhe eshte mjaft e favorshme per familjare, studente etj
Ka afer shkollen, fakultetet, kopshtin
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »