SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mati 1+1 200
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne lagjen Mati 1,Rr. Muharrem Fejza.

Banesa posedon:
-Dhome gjumi
-Dhome dite dhe kuzhine
-Banjo,ballkon
-Garazhe.
Nxemje qendrore,uje 24 ore.
Kati IV

Çmimi: 200 €/muaj (200 € Depozit ).

Tel:045478477 Vib +37745 478 477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »