SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
20067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit afer Postes se vogel..te banesat e kuqe. Banesa ka hapsir 58 m2 dhe gjendet afer Shkolles Fillore Ismail Qemaili. te interesuarit mund te me kontaktojne.
Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 banjo
Banesa gjendet ne katin e 3 dhe eshte ndertim i vjeter.

044789986 ose besartt.n@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044789986
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »