SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA QENDER
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa(zyre) me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,(afër restaurant Pishes),kati I dytë(II),sipërfaqja:80m2.
Banesa posedon:tre njesi,banjo dhe dy ballkona.
Çmimi:550€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »