SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Fushe Kosove
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
200673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne Fushe Kosove, banesa gjendet afer Aztech, eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 90m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 250euro ( ne cmimin e qiras perfshihen shpenzimet e ujit, mbeturinav dhe mirembajtja e objektit )
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »