SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia Super-Luksoze në Marigona Residence
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
290 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
200674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e përbërë nga dy kate dhe bodrumi, me një siperfaqe prej 250 m2 të dedikuara për banim , dhe bodrumi me një siperfaqe prej 40m2.Shtëpia është e mobiluar në tërësi me mobile të reja, si dhe është e izoluar me një shtresë izoluese shtesë,përveç asaj të paraparë për efikasitet më të lartë për ngrohje/ftohje,dhe shpenzime më të ulëta.Shtëpia është gjithashtu e kompletuar me makina të larjes,terjes,si dhe frigoriferë e furrë nga brendet më të mirënjohura që gjinden në treg.Vlen të cekët se shtëpia posedon edhe sistemin e ngrohjes me rrymë,si dhe kaminin për ngrohje me dru. Shtëpia ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Dy Kuzhina me Tryezari
Koridoret
Tri Dhoma Gjumi
Tri Banjo dhe
Ballkoni

Çmimi : 260.000 €

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »