SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen e Muhaxherve me saktsisht perball Hotel Afa 110m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
200681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen e Muhaxherve me saktsisht perball Hotel Afa 110m2
Lokali posedon:

* Katër Zyre
* Kuzhinë
Lokali posedon komplet invertarin me gjitha kushtet dhe moderne

Cmimi per qera 1000 euro
Cmimi per shitje me marrveshje

Code 10263
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »