SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në Qendër të Prishtines 115m2
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
200697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në Qendër të Prishtines 115m2

Lokali gjendet në një lagje te frekuentuar dhe me kushte moderne per punë të shum lloj bizneseve
Lokali gjendet në katin e Tret të objektit është i ndar në dy njësi pune
Njëra njësi posedon rreth 60m2 dhe një banjo
Njëra njësi posedon rreth 55m2 dhe një banjo
Nxemjet qendrore me rrym

Cmimi 650 euro
Code 10267
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »