SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira ne shesh te foto nesha perball Ministrise se Kultures
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
200699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne shesh te foto nesha perball Ministrise se Kultures e pershtatshme per zyre dhe e gatshme per banim.
Posedon:
>Sallon
>Kuzhine
>Dy dhoma gjumi
>Banjo
>Koridor
>Dy Terasa me pamje ng sheshi
Cmimi 600 euro
Kodi A00243

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 (Viber & Whatsapp)
Agjensioni.HomeLink@gmail.com
Gjindemi në qendër përballë Xhamisë 4 Llullat.
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »