SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 64m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel Center
Çmimi :
€86,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 64m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel Center
Banesa gjendet në kompleksin Nartel Center në lagjen Pejton, është e gatshme për banim dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë;
1 Dhomë gjumi;
1 Banjo;
1 Ballkon;
1 Koridor;

ID: T10270

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »