SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira te Pandora Tower ne Dragodan
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
200705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira te Pandora Tower ne Dragodan kati 7 me ashensor ka sigurim te dera e nderteses dhe vend parking uje dhe rryme 24/7
Posedon:
>Sallon
>Kuzhine
>Dy dhoma gjumi
>Shpajz
>Banjo
>Koridor
>Terase e madhe
Cmimi 500 euro
Kodi A00244

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 (Viber & Whatsapp)
Agjensioni.HomeLink@gmail.com
Gjindemi në qendër përballë Xhamisë 4 Llullat.
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »