SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH283
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
200709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Bardhosh e shtrire ne nje hapsire prej 5Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 180m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi dhe dy banjo. Shtepia shitet me cmim prej 95.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »