SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa ne Bregun e Diellit 280euro
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
200710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit, rruga Afrim Zhitija. Banesa gjindet e katin e 5-te pa lift. Eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhine
»Dhome gjumi
»Koridor
»Banjo
Cmimi 280euro
Kodi B581

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »