SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH281
Çmimi :
€255,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
200712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Cagllavice te Lagjjja Jonë e shtrire ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 330m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc, depo dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 255000.00euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »