SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 110m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
200713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 110m2 me qira ne "Qender" saktesisht afer Kino ABC ne nje pozite mjaft te favorshme
Zyra ndodhet ne katin e pare, eshte e favorshme per veprimtari te ndryshme ordinance dentare, zyre per programim, dizajn, projektime etj
Ndersa ka kete ndarje strukturore:
- 4 Hapsira pune
- Kuzhine
- Banjo
- 3 Ballkona ne pjesen ballore, dhe nje tjeter mbrapa

E tere hapesira eshte e shtruar ne pllaka, ndersa ka ngrohje qendrore me Termokos qe minimizon shpenzimet
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »