SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen 4 Llullat afer furres Rekord kati i III
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
200715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Gasonjerken me qera në lagjen 4 Llullat afer furres Rekord kati i III
Gasonjerka është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë me hapsir ndamas sallonit
*Banjo
*Ballkon

Cmimi 200 euro ( i diskutushem )
Code 10268
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »