SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 120m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
200716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 120m2 me qira ne "Qender" saktesisht ne sheshin "Nene Tereza" me pamje kah sheshi i qytetit
Posedon nje hapsire te madhe me mundesi ndarje sipas nevojes, dy dhoma pune, nje banjo, nje WC, dhe 3 ballkona
E favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta si programim, dizajn grafik, projekte, avokature, permbarues etj
Ofrohet pa invertar, menyra e pageses me nje qira avans (depozit)
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »