SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë - Zyre me qira në Qendër - Shesh.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
200718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Sheshin Nëna Terezë dhe ka pamje kah Sheshi.
Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS dhe lëshohet edhe për zyre (mobilet largohen sipas kërkesës).
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Shpajz
| 2 Ballkona (të dy me pamje nga Sheshi)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »